Dodał: okz_leczyca Data: 11/05/2021 - 12:37:48
COVID-19

  Stale obecne zagrożenie spowodowane pandemią COVID-19 sprawia, że zajęcia kursowe muszą odbywać się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, a minimalizowanie ryzyka zakażenia wśród kursantów, wykładowców, instruktorów i pracowników administracyjnych jest bardzo istotną sprawą.

  Zgodnie z rekomendacjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego niektóre zajęcia, gdzie jest to możliwe z uwagi na rodzaj kursu, są prowadzone zdalnie. Pozostałe wymagające tego zajęcia prowadzone są w trybie stacjonarnym z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

  • Ograniczamy możliwości kontaktów w miejscu zajęć, zmiejszając liczebność grup kursowych.
  • Zadbaliśmy o takie ustawienie krzeseł i stołów, aby zapewnić zachowanie dystansu społecznego.
  • Zapewniamy odpowiednią liczbę dozowników z płynem do dezynfekcji rąk. Dozowniki znajdują się przy wejściach do sal wykładowych, w hallu i przy wejściu do sekretariatu.
  • Miejsca, toalety oraz wszelkie powierzchnie, z którymi stykają się uczestnicy zajęć (klamki, poręcze, blaty, oparcia krzeseł, włączniki świateł, przyciski, uchwyty i inne) są regularnie dezynfekowane.
  • Pomieszczenia są wietrzone, a po zakończeniu zajęć kompleksowo sprzątane.

  O zachowanie odpowiedniej odległości między uczestnikami zajęć muszą dbać sami uczestnicy. To na nich spoczywa także obowiązek zakładania maseczek i dezynfekowania rąk. Przypominają o tym rozmieszczone w budynku plakaty.  Wstecz

   

  Menu główne

   

  Kontakt

  Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie
  Centrum Kształcenia w Kutnie
  Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Łęczycy

  ul. Bitwy Nad Bzurą 1
  99-100 Łęczyca

  tel. +48 24 721 37 29

  e-mail: ckleczyca@zdz.edu.pl
  Messenger: m.me/zdzleczyca

  Kategorie wiadomości